Na premierę do kina - 01.12.2017

18:00


Wiesz już na jaki film można będzie wybrać się w ten weekend do kina. Jesteś ciekawa jakie premiery pojawią się już jutro? Oto kilka propozycji. 


Co wiecie o swoich dziadkach?

Gatunek: Komedia
Czas trwania: 1 godz. 40 min.


Uwielbiam takie lekkie kino rodzinne. W tym zabieganym świecie warto znaleźć te niespełna dwie godzinki, żeby spędzić śmiejąc się do rozpuku. Oglądając zwiastun tego filmu wydaje się, że podczas jego oglądania właśnie tak miło można spędzić czas.


Na karuzeli życia

Gatunek: Dramat
Czas trwania: 1 godz. 41 min. 


Cała opowieść zamknięta jest w niby prozaicznym anturażu wesołego miasteczka. Miejsce to mogłoby budzić skojarzenia, że będzie to lekki i przyjemny film. Nic bardziej mylnego. Jest to zawiła historia o gangsterskich klimatach w tle. Pierwsza gwiazdka

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
Czas trwania: 1 godz. 26 min.


Uwielbiam filmy animowane i to nie za sprawą mojego synka. Już wcześniej lubiłam spędzić czas oglądając właśnie takie bajkowe opowieści. Tym razem będziemy mogli poznać historię narodzin Jezusa z zupełnie innej strony, oczami zwierząt, które często mają ciekawe spostrzeżenia jako patrzący z boku na wszystko cichy obserwatorzy.Zabicie Świętego Jelenia

Gatunek: Dramat, Thriller 
Czas trwania: 2 godz. 1 min.Nie jest to lekki film. Nie przepadam za takimi produkcjami, ale może Ty lubisz takie kino, dlatego umieściłam ten film w zestawieniu. Zobacz zwiastun i sama zdecyduj. My w ten weekend najprawdopodobniej postawimy na kino familijne. Zastanawiamy się na spędzeniem "Mikołajek w kinie Helios" podczas których oprócz bajki będzie przygotowanych z myślą o dzieciach wiele atrakcji. Kubuś dzisiaj w drodze do przedszkola podpytywał czy pójdziemy do kina na "Pierwszą gwiazdkę", zastanawiam się czy nie jest to za wcześnie dla niego, ale kusi mnie, żeby właśnie tym filmem rozpocząć jego przygodę z wielkim ekranem.


Źródła:

  • Opisy filmów: www.multikino.pl
  • Plakaty: www.filmweb.pl
  • Zwiastuny: www.youtube.com/user/MultikinoTV

Podobne posty

2 komentarze

  1. "Pierwsza Gwiazdka" zapowiada się rodzinnie, musimy obejrzeć :) W ten weekend byliśmy na Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Byliśmy całą rodziną na Pierwszej Gwiazdce i baaardzo polecam :) Super film!

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)