Na premierę do kina - 15.09.2017

20:00


Czwartkowy wieczór. Pora na propozycje filmów na które będzie można wybrać się w ten weekend do kina. Co prawda nie ma za wiele premier w tym tygodniu, mimo wszystko ja będę miała zagwozdkę, na który się zdecydować. 

American Assassin

Gatunek: Akcja / Thriller
Czas trwania: 1 godz. 51 min.Podczas naszej ostatniej wizyty w kinie oglądając zwiastun tego filmu od razu stwierdziłam, że warto go zobaczyć. Walka z terroryzmem jest teraz często poruszanym tematem. Ja lubię tego typu filmy, dlatego myślę, że to właśnie na niego postawię w tym tygodniu.Powiernik królowej

Gatunek: Dramat
Czas trwania: 1 godz. 46 min.Czy ta historia przedstawia całą prawdę relacji brytyjskiej królowej z jej sługą, czy też nie, tak czy siak tego typu opowieści mimo, że ich gatunek nie należy do lekkich często oglądam z zaciekawieniem. Co prawda nie jest to gatunek filmowy, który koniecznie trzeba obejrzeć na dużym ekranie, ale napewno ten  film.

Tarapaty

Gatunek: Familijny / Przygodowy
Czas trwania: 1 godz. 23 min.


Póki co nie jest to typ filmów, który oglądamy, ale może kogoś z Was zainteresuje ta polska rodzinna produkcja.


The Square

Gatunek: Komedia
Czas trwania: 2 godz. 22 min.Ponoć film ten wywołał salwy śmiechu podczas jego pokazu w trakcie festiwalu w Cannes.  Czarny humor został doceniany przez wszystkich, włącznie z jury które nagrodziło go złotą palmą. Ciekawa jestem czy mnie też tak rozbawi.


Podobne posty

0 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)