Karmelowe ciągutki

12:00Cukierkom Werther's Original jesteśmy wierni od lat.  Nie tylko dlatego, że jesteśmy w gronie jej ambasadorów. Smak słodkości wychodzących spod rąk cukierników tej marki jest naprawdę wyjątkowy.

Do tej pory na Polskim rynku mieliśmy możliwość spotkać cukierki śmietankowe Werther's Original i Werher's Original Creamy Filling. Dziś chciałam Wam przedstawić Werther's Original Soft Caramels. 


Teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie misę w której ucierane jest świeże masło i śmietanka, w magiczny sposób powstaje masa, która następnie niczym wodospad wypływa naczynia żeby w końcu wylądować na blacie. Cukiernik swoimi zwinnymi rękoma tworzy pokaźnej wielkości kwadrat, który kroi na małe prostokątne kosteczki. Tak właśnie powstają delikatne w smaku, miękkie, lekko ciągnące się cukierki Werthers's Original Soft Caramels. 

Jak spróbowałam go po raz pierwszy, moje pierwsze skojarzenie powędrowało w kierunku krówek, uwielbianych przeze mnie w dzieciństwie. Jednak przy kolejnej próbie stwierdziłam, że te cukierki są dużo lepsze, delikatniejsze. Nadal wyczuwalny jest ten fantastyczny śmietankowy smak dobrze nam znany z pierwszych słodkości produkowanych przez firmę Werther's Original. Jednak miękka struktura sprawia, że skosztowanie tego cukierka przynosi inne doznania smakowe. 

Mieliście już okazje spróbować tych kremowych, bajecznie karmelowych cukierków? Co sądzicie o takiej odsłonie słodkości od Werther's Original?

Wpis dzięki współpracy z Werther's Original i Rekomenduj.to

Pozostałe wpisy w ramach kampanii Werther's Original:
 1. Zaczynamy słodką przygodę
 2. Paczka pełna słodkości
 3. Cukierki z tradycją
 4. Karmelowa lawa zamknięta w cukierku

Podobne posty

3 komentarze

 1. Osobiście fanką takich cuksów nie jestem :D ale to 'zboczenie' treningowo-zawodowe ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam te cukierki! Są genialne! Zapraszam na mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam je! Smakują wyśmienicie! :D.

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)