Magiczne 3 minuty

16:51Pisałam już Wam o marce Aussie. Teraz chciałam Wam przedstawić jej najnowszy produkt 3 Minute Miracle Moisture. Dziś podzielę się z Wami informacjami producenta na temat tego preparatu, a po dłuższym jego stosowaniu wrócę z własnymi doświadczeniami i wnioskami.

3 Minute Miracle Moisture to preparat, który w przeciągu 3 minut działa cuda na naszych włosach. Ta intensywna odżywka w tak krótkim czasie ma podobne działanie jak maski do włosów, na które zazwyczaj trzeba przeznaczyć kwadrans. Jaka oszczędność czasu, a efekty takie same, a może nawet i lepsze. 

Głęboko nawilża włosy nie obciążając ich dodatkowo. Świetnie skomponowana formuła produktu sprawia, że włosy są miękkie w dotyku i pełne blasku. To olej z orzechów makadamia powoduje, że włosy pięknieją z każdym dniem stosowania 3 Minute Miracle Mouisture. Ten naturalny składnik ułatwia rozczesanie włosów, zmniejsza ich puszenie i co jest niezmiernie ważne szczególnie w okresie wiosenno-letnim chroni przed promieniowaniem UV.

Nie dość, że odżywka świetnie działa, to również cieszy cudownym zapachem. Składa się na niego wiele elementów. Owocowe nuty zapewniają jabłko, pomarańcza i melon, to właśnie im zawdzięcza świeżość. Wyczuwana słodycz to sprawka irysa, wanilii i piżma. Kompozycja tych wszystkich składników zamknięta w jednym produkcie tworzy wyjątkowy bukiet.

Kompleksowa pielęgnacja jaką gwarantuje 3 Minute Miracle Moisture to bardzo dużo co możesz dać swoim włosom, jednak niebagatelne znaczenie ma również sposób w jaki będziesz stosować odżywkę. Najpierw myjemy włosy i odciskamy je z nadmiaru wody. Podczas nakładania kuracji niezmiernie istotne jest ominięcie włosów przy skórze głowy.  Produkt należy aplikować na końcówki włosów, a dokładnie na 3/4 ich długości. Po 3 magicznych minutach dokładnie spłukujemy odżywkę. 

Mieliście już do czynienia z 3 minutową odżywką marki Aussie? Jakie są Wasze wrażenia na jej temat?

Podobne posty

1 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)