3 kroki do pięknej skóry

10:41


Weekend to czas kiedy możemy nieco zwolnić. Zazwyczaj w piątkowe wieczory lubię zanurzyć się w wannie pełnej piany i zrelaksować po zabieganym tygodniu kiedy na codzienne rytuały pielęgnacyjne udaje mi się wygospodarować jedynie kwadrans. Niestety w tym tygodniu miałam takiej możliwości, ze względu na brak ciepłej wody, który był dla nas zaskoczeniem. Od czasu kiedy wieczory często spędzam z moim wiecznie buszującym po nocach brzdącu, jakoś zaniedbałam systematyczne dbanie o kondycję mojej skóry. Szybki prysznic i jeden dzień na długą kąpiel to wszystko na co znajduję czas. Ale koniec tego, przyszedł najwyższy czas, żeby zacząć myśleć też o sobie, tym bardziej, że ostatnio udaje mi się utulić do snu mojego synulka już koło 20. 


Jak już wiecie ostatnio zostałam ambasadorką Le Petit Marseillais. Idealnie zbiegło się to w czasie z moimi zmianami. Le Petit Marseillais zaprezentowało ambasadorkom jak można dbać o nasze ciało, żeby było w pełni nawilżone i odżywione. Wydaje mi się, że jest to bardzo prosty schemat, nie wymagający poświęcenia na niego zbyt wiele czasu. Chciałam również Wasz zachęcić do stworzenia rytuału pielęgnacji idealnego dla Waszego ciała. Wystarczą tylko trzy kroki, żeby Wasza skóra cieszyła się dobrą kondycją. 


Ważny przy stworzeniu rytuału pielęgnacji jest wybór kosmetyków perfekcyjnie współgrających z Waszą skórą.  Zachęcam Was do wypróbowania produktów marki Le Petit Marseillais, która posiada w swojej ofercie ich szeroki wachlarz, dopasowany do różnych typów skóry, dzięki czemu z łatwością możecie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Szczególnie zwróćcie uwagę na nową linię preparatów do mycia, które obecnie w drogeriach sieci Rossmann możecie kupić w promocyjnych cenach.

A jak wygląda Wasz rytuał pielęgnacji ciała? Macie jakieś ulubione kosmetyki których nie może zabraknąć na łazienkowej półeczce?

Wpis dzięki współpracy z Le Petit Marseillais

Podobne posty

1 komentarze

  1. Kiedyś miałam kilka produktów tej firmy ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)