Festiwalowa sobota

11:18


Wczoraj w naszym mieście odbyły się dwa festiwale. Jak tylko dowiedzieliśmy się o tych imprezach od razu wiedzieliśmy, że chcemy się na nie wybrać.


Pełni nadziei wybraliśmy się na Psią Polanę w Parku Kasprowicza, gdzie zostały zorganizowane te dwa wydarzenia. Szkoda, że na zdjęciu za bardzo nie widać mojej miny, bo idealnie przedstawiała moje, a właściwie nasze, wrażenia. I o co tyle szumu?


Festiwal baniek mydlanych zaplanowany został na 4 godziny od godziny 14. Z czystym sumieniem musimy się przyznać, że nie byliśmy na nim od samego początku, bo niestety podczas takich wydarzeń w okolicach Parku Kasprowicza bardzo ciężko jest znaleźć miejsce do zaparkowania, w związku z tym dotarliśmy z pół godzinnym opóźnieniem. I tu się nasuwa pytanie, czy ominęła nas największa bańkowa atrakcja, czy mieliśmy wygórowane oczekiwania co do imprezy? Wyobrażaliśmy sobie, mnóstwo baniek fruwających w powietrzu, taki bańkowy zawrót głowy. Rzeczywistość rozczarowała nas. Co prawda niemal każda osoba bawiła się w puszczanie baniek, używając własnych rekwizytów, bądź przygotowanych przez organizatorów, ale brakowało nam bańkowego szaleństwa, na hurra, wszyscy razem. Organizatorzy przygotowali miejsce gdzie organizowane były konkursy na największą bańkę mydlaną. Byli też animatorzy przebrani za clown'ów puszczający olbrzymie banie. Jednak oczekiwaliśmy czegoś bardziej efektownego, co wywoła na naszych twarzach uśmiech i wielkie WOW.


Punkt 16:00 miało miejsce drugie wydarzenie. Za sprawą Color Fest na Psiej Polanie pojawiła się feria barw. Spora grupa chętnych do zabawy zebrała się w jednym miejscu dzierżąc w ręku woreczki ze specjalnym kolorowym proszkiem, każdy miał możliwość wybrać z pośród 7 kolorów jeden swój ulubiony. O wcześniej umówionej godzinie, wszyscy podrzucili proszek w powietrze i dzięki temu powstał fajny mix kolorów.

Podobne posty

6 komentarze

 1. Mialam isc na ten festiwal kolorow, ale w koncu uznalam, ze lepiej odpoczac pred tygodniem pracy ;) pozdrawiam, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpoczynek na świeżym powietrzu też jest miły i relaksujący ;)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. W takim razie kolory wygrały nad bańkami. ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)