House Managerka potrzebna od zaraz

08:00


Tak tak, to o Ciebie chodzi. Mam nadzieję, że ostatni wpis sprawił, że przemyślałaś co nieco. Jeśli nie to mam nadzieję, że tym trafię do Ciebie.

Jak myślisz dlaczego przedsiębiorstwa funkcjonują prawidłowo? To za sprawą managerów, którzy trzymają w ryzach firmy. Podejmują ważne decyzje, opracowują plany działania działów którymi zarządzają, przydzielają pracę swoim podwładnym, a także decydują jak rozdysponować otrzymany budżet.

Również w domu ważne jest, żeby znalazła się taka osoba. Chyba nikogo nie zdziwi, że w większości przypadków obowiązki te leżą w gestii kobiety. Nie ma znaczenia czy nazywa się nią panią domu, gospodynią domową, czy house managerką. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dzięki niej trybiki w machinie zwanej domem będą się kręcić.

Nie jest to proste zadanie. Nikt nie mówił, że życie dorosłe jest łatwe. Jednak jaką satysfakcje daje gdy wszystko dobrze się układa, kiedy ludzie patrzący z boku widzą i doceniają Twoje starania.

Tak jak już wspominałam w poprzednim wpisie do perfekcyjnej pani domu jest mi daleko. Jednak małymi kroczkami zmierzam ku mojemu ideałowi. Dążenie do celu, który nakreślisz sobie sama, a nie takiego wyznaczonego przez kogoś innego, bądź wzorowanego na kimś, to najlepsza opcja. Da ono satysfakcję Tobie, a jestem pewna, że na dłuższą metę docenią to również Twoi domownicy, a nawet inni którzy zauważą zmianę w Twoim podejściu do zajmowania się domem.

To co, dołączasz do mnie? Jestem pewna, że wspólnie wspierając się w działaniu dokonamy wszystkiego co sobie zaplanujemy. Oczywiście będziesz mogła liczyć na moją pomocną dłoń, w postaci wpisów na blogu, które dadzą Ci wiedzę praktyczną, filmików na YT w którym pokażę Ci jak funkcjonuję na co dzień, a nawet rozmowy podczas których postaram się podnieść Cię na duchu i zmotywować do działania.

Podobne posty

1 komentarze

  1. Ciekawie to brzmi - większość kobiet powinna mieć taki tytuł :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)