No. 4 is coming

10:42Jeśli śledzisz nas na Instagram'ie lub Facebook'u nie będzie to dla Ciebie żadna nowina. Są jednak wśród nas pewnie i takie osoby (mam nadzieje, że jest ich tylko garstka i jak tylko przeczytają ten wpis dołączą do naszej małej społeczności na dwóch wcześniej wspomnianych social mediach), które jeszcze nie poznały naszego małego sekretu wyjawionego niespełna 2 tygodnie temu.

Już niedługo nasza rodzinka powiększy się. W marcu dołączy do niej czwarty członek rodziny, dzięki któremu nasze życie kolejny raz diametralnie się zmieni. Drugie dziecko w domu napewno wprowadzi wiele radości i uśmiechu, ale także zamieszania i sporo nowych obowiązków. Konieczne będzie przeorganizowanie wszystkiego, zarówno naszej życiowej przestrzeni, jak i funkcjonowania wszystkich członków naszej już 4 osobowej rodzinki. 

Rzucamy rękawicę sporemu wyzwaniu, które przed nami stoi i mamy zamiar się z nim zmierzyć najlepiej jak potrafimy. 

Obecnie jestem na półmetku ciąży. Przed nami 4 miesiące przygotowań. Szykowanie wyprawki dla dzidzi. Zmiany w obecnym pokoju Kubulka, w którym musi znaleźć się miejsce dla drugiego brzdąca.  Podział obowiązków rodzicielskich. Zorganizowanie wszystkiego tak, żeby ta nowa sytuacja nie przytłoczyła nas wszystkich. Już najwyższa pora zakasać rękawy i działać. 

Startujemy. Projekt "No. 4 is coming". Mamy nadzieję, że będziesz nam kibicować i wspólnie z nami przeżywać wszystkie nowości, które będą się u nas pojawiały. 

Suwaczek z babyboom.pl

Podobne posty

1 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)