Blogerka do bani

07:39


        Blogerka ze mnie tak naprawdę żadna. Bardzo lubię pisać i marzyłam o tym, żeby dzielić się moimi spostrzeżeniami, a czasem nawet wiedzą, z innymi. Jednak moje rozmemłanie, tak, bo inaczej tego nie można nazwać, sprawia że mój wirtualny świat ciągle kuleje. 
        
        Ja oczywiście zawsze tłumaczę to wszystko brakiem czasu, a prawda jest taka, że to ile mamy czasu na różne rzeczy zależy tylko i wyłącznie od nas. Dlatego przeprowadziłam ostatnio sama ze sobą bardzo poważną rozmowę. Bez obaw nie cierpię na schizofrenię, ani inną tego typu chorobę, przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo. 

         Wniosek jest prosty, jeśli chcę żeby coś się ruszyło, muszę wziąć się w garść. Organizacja to jest słowo klucz w tej sytuacji. Ale nie tylko ona ma znaczenie. Stwierdziłam również, że warto zrobić mały remont mojego wirtualnego świata. Takie małe przemeblowanie i wyrzucenie zbędnych rzeczy nikomu nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie może przynieść wiele dobrego. 

        Dużą pomocą w tych moich planowanych zmianach była możliwość udziału w jednym z ważniejszych wydarzeń w blogosferze, ale o nim i moich wrażeniach z uczestnictwa w nim napiszę jutro. 

        Teraz zmykam do mojego brzdąca, którego dopadło jakieś choróbsko. Ostatnio dochodzę do wniosku, że obecnie dzieci chorują zupełnie inaczej niż my w dzieciństwie. Jednak nie będę dzisiaj rozwodziła się na ten temat, zostawię to na inny dzień. 

Trzymajcie się, buziaki :*

Podobne posty

3 komentarze

 1. To prawda jest z organizacją czasu, sama widzę po sobie jak próbuję ogarnąć wszystko, ale jednak czasem człowiek czuje się najzwyczajniej zmęczony tyloma obowiązkami...
  Życzę powodzenia i wytrwałości!
  Maja od Fashion-moda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Praca na etacie, obowiązki domowe i do tego czterolatek pełen energii, to sprawia że nieraz najzupełniej w świecie nie mam już na nic siły i wieczorem nawet nie wiem kiedy zasypiam ;)

   Usuń
 2. Z przyjemnością poczytałabym nawet o życiowych kłopotach.Zapraszam na moją stronę i pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)