Perełki pełne zapachu

13:04


Uwielbiam zanurzyć się w łóżku i otulić kołdrą powleczoną w ślicznie pachnącej pościeli. Mamy kilka zestawów poszewek na kołdry i poduszki, przez co często się zdarza, że zmiana pościeli czeka na swoją kolej kilka tygodni. Z biegiem czasu zapach świeżo upranego prania ulatnia się i zmiana pościeli nie sprawia już tyle radości i przyjemności. W poszukiwaniu sposobu na ten było nie było problem natknęłam się na nowość marki Lenor. 

Lenor Unstoppables to małe perełki z wyglądu przypominające cukiereczki. Dzięki nim nasze pranie ma zyskać wyjątkowy zapach, który utrzyma się nawet do 12 tygodni, jest tylko jeden warunek, uprane rzeczy muszą być przechowywane w miejscu, które można zamknąć. 

Uznałam, że produkt ten świetnie sprawdzi się w przypadku zarówno wcześniej wspomnianej zmiany pościeli, jak i ręczników, które w moim domu chowane są na jednej z półek szafki w łazience. 


Jak tylko perełki zapachowe trafiły w moje ręce postanowiłam od razu sprawdzić ich możliwości. Do bębna pralki wrzuciłam zalecaną ilość specyfiku, chwyciłam za dotychczas używaną przez nas zmianę pościeli, umieściłam ją w pralce, dodałam standardowo używane przeze mnie produkty do prania, po czym ustawiłam odpowiedni program i załączyłam pranie. Z podekscytowaniem czekałam na charakterystyczny sygnał wydawany przez moją pralkę na zakończenie nastawionego programu. 


Gdy wybrzmiał wyczekiwany dźwięk niczym łania pobiegłam do pomieszczenia gospodarczego w którym mamy naszą mini pralnie. Otworzyłam drzwiczki i pomieszczenie zalał bardzo świeży przyjemny zapach. Chwyciłam świeżo uprane poszewki i zapach stał się jeszcze bardziej wyczuwalny. Przenosząc pranie na balkon gdzie znajdowała się suszarka żaden z domowników nie pozostał obojętny. Kubek od razu chwycił poszewkę i przytknął ją do swojego malutkiego noska wydając odgłosy zadowolenia. Artur podniósł wzrok znad komputera i spytał "co tak ładnie pachnie?". Nie trzeba chyba nic dodawać, pranie dzięki perełką Lenor Unstoppables zyskało nowy, wyjątkowy wymiar. 


Gdy pranie wyschło nadal uwodziło nas swoim cudownym zapachem. Mimo to, że strasznie nas korciło, żeby od razu zmienić dotychczas używaną pościel na tą świeżo upraną stwierdziłam, że muszę sprawdzić czy zapewnienia o długotrwałym, nawet 12 tygodniowym, utrzymywaniu się zapachu mają pokrycie w rzeczywistości, czy są tylko sloganem reklamowym. Złożyłam poszewki w zgrabne kosteczki i położyłam na półce w szafce. Co prawda pościel zmieniam raz w miesiącu, ale dla dobra testu przeciągnęłam to o dwa tygodnie, co dało nam 6 tygodni. Co prawda to tylko połowa z 12 tygodni przez które producent gwarantuje nam świeży zapach prania, ale mimo to z lekkim niedowierzaniem ściągnęłam za zmianę pościeli leżącą na górnej półce szafki, do której mam dość ograniczony dostęp, przez co nie kontrolowałam jej zapachu na bieżąco. Ku mojemu zdziwieniu ten świeży zapach poznany 6 tygodni wcześniej nadal mieszkał w poszewkach. Może nie był tak intensywny jak zaraz po praniu, ale pościel pachniała bardziej niż ta którą prałam bez użycia Lenor Unstoppables. Wygląda na to, że perełki spełniają swoje zadanie, co mnie niezwykle cieszy. 

Miałaś już do czynienia z perełkami zapachowymi Lenor Ustoppables? Co sądzisz o tego typu produktach?


Wpis dzięki współpracy z EverydayMe

Podobne posty

4 komentarze

 1. Nie miałam okazji nigdy jeszcze używać tych perełek, ciekawiła mnie właśnie ich trwałość ;) 6 tygodni to naprawdę sporo, choć wydaję mi się, że te 12 co obiecuje producent jest lekko naciągane. Mimo to i tak się skuszę :) Głównie do firanek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o nich! Ale w trochę innym zastosowaniu - jako środek do mycia podłóg, podobno zapach unosi się w domu nawet kilka dni. Muszę je upolować w jakiejś promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :) Dziękuję za ten wpis, akurat przymierzałam się do zakupu. Bardzo lubię takie nowości. Dzis przy okazji codziennych zakupów wylądują w moim koszyku! :)
  kliknij

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)