KONKURS - Łóżeczkowe i wózeczkowe zabawy

15:25

Nie ma co ukrywać, że maluszki spędzają dużo czasu w domu w swoim łóżeczku lub podczas spaceru w wózeczku, czas spędzony w tych dwóch miejscach często poświęcają na sen, ale nie tylko są to również miejsca w których potrafią świetnie się bawić. Kolejny raz na naszym blogu organizujemy konkurs. Ponownie do wygrania jest zestaw wielobarwnych pluszowych zabawek z kolekcji "Kolorowy ocean" firmy Canpol Babies, która jest sponsorem całego zamieszania. Tym razem w skład zestawu wchodzą pluszaki idealne do łóżeczka i wózeczka.

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy uwiecznić na zdjęciu jak pociecha spędza czas w łóżeczku lub wózeczku i w paru prostych krokach zawalczyć o te kolorowe cudeńka.

 1. Między 12 marca a 31 marca 2016 na adres konkurspogodnieprzezzycie@gmail.com prześlij zdjęcie konkursowe przedstawiające maluszka podczas zabaw w łóżeczku lub wózeczku. Bardzo ważne jest podanie imienia i nazwiska (z załączonym linkiem do osobistego profilu na facebook'u). Mail należy zatytułować „Łóżeczkowe i wózeczkowe zabawy".
 2. W komentarzu pod postem konkursowym na blogu zgłoś chęć udziału w konkursie.
 3. Polub facebook’owy fan page organizatora Pogodnie przez życie oraz sponsora Canpol Babies. Udany Początek Macierzyństwa, a jeśli nie posiadasz konta na facebook'u zacznij obserwować bloga.
 4. Polub i udostępnij publicznie plakat konkursowy znajdujący się na facebook’owym fan page’u Pogodnie przez życie.

Wszystkie nadsyłane zdjęcia będą publikowane w albumie (na blogu oraz facebook'u) dotyczącym konkursu „Łóżeczkowe i wózeczkowe zabawy”.

Z pośród uczestników wyłonimy jednego zwycięzcę.
 1. Organizatorem konkursu jest Pogodnie przez życie.
 2. Konkurs odbywa się na blogu www.pogodnieprzezzycie.pl
 3. Sponsorem nagród jest Canpol Babies.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. 
 6. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie konkursowe.
 7. Zdjęcia konkursowe podpisane imieniem i nazwiskiem (z załączonym linkiem do osobistego profilu na facebook'u) należy nadsyłać na adres konkurspogodnieprzezzycie@gmail.com
 8. Dodatkowo, aby zakwalifikować się do udziału w konkursie należy polubić fan page na FB sponsora Canpol Babies. Udany Początek Macierzyństwa i Pogodnie przez życiea jeśli nie posiadasz konta na facebook'u zacznij obserwować bloga, w komentarzu pod postem na blogu zgłosić chęć udziału w konkursie, na facebook'u polubić i udostępnić publicznie plakat konkursowy.
 9. Uczestnik oświadcza, że nadesłane przez niego zdjęcie jest jego własnością i wyraża zgodę na jego przetwarzanie.
 10. Konkurs trwa od 12 marca do 31 marca 2016 roku do godziny 23:59.
 11. W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca.
 12. Zwycięzca zostanie wytypowany przez Pogodnie przez życie, a ogłoszenie wyników nastąpi 3 kwietnia pod wpisem konkursowym na blogu oraz na fan page’u.
 13. Nagrodą w konkursie jest zestaw „Kolorowy ocean” w których skład wchodzą pluszowa spirala edukacyjna, pluszowa zabawka do wózka/łóżeczka oraz karuzela pluszowa ze składanym pałąkiem


 14. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną.
 15. Zwycięzca zobowiązany jest przesłać swoje imię, nazwisko i dane teleadresowe oraz e-mail na adres konkurspogodnieprzezzycie@gmail.com w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu tj. do 6 października 2015 do godziny 23:59.
 16. W razie niedotrzymania powyższego terminu na nadesłanie danych wygrana zostanie anulowana, a następnie zostanie wytypowany nowy zwycięzca. Informacja znajdzie się zarówno na blogu jak i na fan page’u.
 17. Otrzymane dane zostaną udostępnione sponsorowi konkursu w celu wysyłki nagrody.
 18. Wysyłka możliwa jest jedynie na terenie RP.
Zapraszamy do zabawy. Już nie możemy się doczekać Waszych zdjęć.

EDIT


Wiem wiem, przetrzymaliśmy Was niemal do ostatniej chwili, ale proszę o wybaczenie, niemalże cały weekend spędziliśmy poza domem. Jednak podążając za maksymą co się odwlecze to nie uciecze wybraliśmy osobę do której powędruje nagroda. Już zdążyliśmy się przyzwyczaić, że nie ułatwiacie nam zadania, zdjęcia były super, co jedno to lepsze. Zwycięska fotografia przedstawia jedną z naszych ulubionych zabaw, a jest nią „a ku ku”. Takim sposobem zabawki trafiają do Pani Estery. Gratulujemy i czekamy na maila z danymi niezbędnymi do wysyłki nagrody. 

Podobne posty

12 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)