Blogosfera Canpol Babies

13:45


Canpol jest polską firmą o której fama dotarła do ponad 50 krajów. To lider na naszym rodzimym rynku w dziedzinie akcesoriów dla najmłodszych. Głównie znany z szerokiego asortymentu bogatego w produkty do karmienia i pielęgnacji naszych pociech posiadające wszelkie niezbędne atesty, wykonane z najwyższej jakości surowców i co ważne nie zawierające BPA. Dzięki zabawkom firmy Canpol żadna zabawa nie jest nudna, a akcesoria do zabezpieczenia powodują, że w estetyczny sposób dom staje się bezpieczny dla każdego małego mieszkańca.

Firma stara się podążać za trendami nie tylko w kwestii produktów dla dzieci, ale również kontaktów z nabywcami i promocji. Właśnie z taką myślą powstał program skierowany do blogujących rodziców. Dzięki niemu firma jak i użytkownicy stworzonego przez nią portalu, zyskują opinie na temat produktów, a blogujący rodzice mają możliwość poznania je bliżej dzięki testom. Blogerzy za sprawą tego programu mogą również prowadzić konkursy, w których fundatorem nagród jest Canpol. 

Ja przed zakupem nowego produktu dla mojego szkraba zawszę staram się znaleźć w internecie opinie innych rodziców na jego temat. Zdobyta w ten sposób wiedza jest bardzo pomocna. Dlatego bardzo spodobał się ten projekt i postanowiłam dołączyć do grona Blogosfery Canpol Babies, i sama pomagać innym rodzicom w często trudnych decyzjach. Zachęcam więc wszystkich do pójścia w moje ślady. To bardzo proste wystarczy odwiedzić stronę Canpol Babies Blogosfera oraz poświęcić parę chwil na wypełnienie formularza. Ja już to uczyniłam, teraz mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w grupie testerek w najnowszej edycji. 


Podobne posty

2 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)