Hip hip hurra - Przywileje klubowicza HiPP

18:00


Źródło: http://klubmaluszka.hipp.pl/o-klubie-maluszka/
Klub mojego Maluszka Hipp to zakątek w sieci, w którym możesz zdobyć wiedzę na temat najmłodszych dzięki poradom ekspertów, jak i doświadczonych mam. Ja natknęłam się na to miejsce jeszcze podczas ciąży, ze względu na to, że słyszałam o marce Hipp wiele dobrego postanowiłam razem z jeszcze nie narodzonym moim maleństwem dołączyć do grona klubowiczów. Rejestracja jest banalnie prosta, wystarczy odwiedzić stronę klubu mojego Maluszka Hipp i wypełnić formularz składający się z 3 kroków. Zajmuje to tylko parę chwil. Bycie klubowiczem jest całkowicie bezpłatne, a korzyści jest wiele.


Już podczas ciąży otrzymałam drobiazg na powitanie, poradnik przyszłej mamy i podręczne opakowanie 10 chusteczek pielęgnacyjnych HiPP Babysanft. Poradnik zawiera wiele informacji dla kobiet w ciąży ujętych krótko, zwięźle i na temat. Dowiedziałam się m.in. jak się prawidłowo odżywiać, jak dbać o tak zmieniające się w czasie ciąży ciało, jak przygotować się do porodu, co zabrać ze sobą do szpitala. W poradniku można znaleźć jeszcze parę wskazówek na temat pierwszych chwil z maluszkiem, a dokładnie odnośnie pielęgnacji noworodka i karmienia piersią. Chusteczki wylądowały w mojej torebce, okazały się bardzo przydatne, mają bardzo przyjemny delikatny prawie niewyczuwalny zapach, są bardzo mięciutkie i miłe dla naszej skóry, i co najważniejsze dla mnie po ich użyciu nie miałam żadnych reakcji alergicznych. Trochę żałuję, że takie mini wersje chusteczek nie są ogólnodostępne, została ona stworzona jako bezpłatna próbka, a ja jako alergik bardzo chętnie korzystałabym z nich na co dzień i takie poręczne małe opakowanie zawsze można by było znaleźć w mojej torebce, choć pewnie w torbie małego taka zminiaturyzone chusteczki też byłyby dużo lepsze niż tradycyjna duża paczka.Kolejny prezent otrzymaliśmy kiedy Kubuś już był na świecie. Przesyłka przyszła jak mały skończył 3 miesiące. Akurat w tym czasie byliśmy kolejny raz w szpitalu, ale o tym napiszę innym razem. Zdziwiony tata podczas odwiedzin poinformował mnie, że dostałam paczkę z jakiegoś klubu malucha, ach Ci tatusiowie i ich brak zainteresowania, ja oczywiście od razu wiedziałam o co chodzi. Po powrocie do domu razem z Kubusiem rozpakowaliśmy podarunek. 

Okazało się, że tym razem dostaliśmy słoiczek z obiadkiem do którego dołączona została łyżeczka.


Oprócz tego w pudełku znaleźliśmy poradnik żywieniowy, w którym można znaleźć przydatne informacje na temat rozszerzania diety oraz poradnik o mleku, w którym możemy poznać mleka modyfikowane produkowane przez Hipp. Wiadomo, obydwa poradniki są przede wszystkim reklamą produktów marki Hipp, jednak oprócz tego niosą przesłanie dydaktyczne dla świeżo upieczonych mam. Dołączony był również list, na którego odwrocie znajdowały się kupony rabatowe umożliwiające zakup produktów firmy Hipp z 20% rabatem. Na zakupy zaproszono nas do drogerii Rossmann, gdzie ma na nas czekać kolejna niespodzianka. O naszych zakupach napiszę w następnym wpisie poświęconym marce Hipp. Picture by Me

Podobne posty

0 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)