Dzień Kobiet

15:26Dzień Kobiet wielu uważa za zbędne komunistyczne święto, mi wręcz przeciwnie sprawia wiele radości. Może to za sprawą mężczyzn wokół mnie, którzy od najmłodszych lat obdarowywali mnie tego dnia drobiazgami. Jak byłam dzieckiem prym wiedli oczywiście mój kochany tata i dziadek, zawsze mogłam liczyć, że 8 marca dostanę od nich coś słodkiego i ładnego kwiatka. Teraz jako mężatka i świeżo upieczona mama małego przystojniaka, mam kolejnych dwóch facetów do kolekcji, którzy mogą doceniać mnie w to kobiece święto bardziej niż w inne dni. 

Tegoroczny Dzień Kobiet zaczęłam świętować już w piątek, kiedy to mój mężulek wrócił ze sklepu z zakupami i kwiatkiem. Ślicznymi różowymi różyczkami w doniczce. Od razu się rozpromieniłam i do wieczora byłam w dobrym nastroju.

W niedzielę, tj. 8 marca, mój mąż jak co weekend dzień rozpoczął od wyjścia na siłownię, a że mieści się ona koło jednej ze szczecińskich galerii handlowych wykorzystał okazję i wrócił do domu z małą torebeczką z W.Kruk. W środku czekał na mnie pierścionek, który jakiś czas temu spodobał mi się i mu o tym wspominałam. Tatuś przyniósł prezent, a synuś mi go wręczył. Ale mi zrobili tym przyjemność, od rana chodziłam z uśmiechem na twarzy.

To nie koniec niespodzianek na ten dzień. Po południu wybraliśmy się z małym na spacer. Pokręciliśmy się trochę po Wałach Chrobrego i koło filharmonii. Później mój mężuś stwierdził, że musi kupić coś w drogerii i po drodze do domu zatrzymamy się w galerii handlowej. Okazało się, że tak naprawdę niczego nie potrzebował, tylko był to jego chytry plan. Postanowił zabrać mnie na obiad i takim sposobem świętowaliśmy przy kawałku pizzy z serowym brzegiem. Najadłam się po dziurki w nosie. Taka objedzona wróciłam do domu i padłam jak kawka, a moja kochana druga połówka już do wieczora zajmowała się naszą latoroślą.

Jednym słowem chłopaki 8 marca stanęli na wysokości zadania. Dziękuję Wam za tak cudowny dzień :*

A oto świecidełko, które znajdowało się w tej małej torebeczce z W.Kruk.Pictures by MePodobne posty

3 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)