Wyprzedażowy szał

22:00


Okres wyprzedaży jest moim ulubionym czasem na zakupy. Zawsze staram się pojawiać w sklepach pierwszego dnia promocji, żeby wyłowić ciekawe egzeplarze, albo odnaleźć już wcześniej upatrzone ciuszki, których przeceny wyczekiwałam.

Jak dzisiaj na fanpage'u marki H&M przeczytalam informacje "Letnia wyprzedaż w sklepach H&M!Wybrane sukienki, bluzki, szorty i akcesoria nawet o 50% taniej. Szukajcie czerwonych metek, a znajdziecie najlepsze ceny!!!" od razu wiedziałam ze po pracy zajrzę do jednego ze szczecińskich sklepów tej marki. Oczywiście do przymierzalni wybrałam się z tuzinem wieszaków, ale co za dużo to nie zdrowo, pewne rzeczy jednak nie wyglądały na mnie tak fajnie jak to sobie wyobrażałam, inne były za duże (to mój odwieczny problem), ostatecznie wybór padł na szorty, spódniczkę i buzkę, oczywiście w akcesoriach też znalazłam coś dla siebie.

Już nie mogę doczekać się ciepełka, żeby wykorzystać te rzeczy. A moją tęsknotę za słonkiem mam nadzieję, że można zauważyć w dzisiejszej stylizacji.


FORE CASE blouse | ZARA pants | PRIMA MODA shoes | VALENTINO bag | YES necklace & bracelet

Pictures by Just & Mum

Podobne posty

0 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)