Rok 1903, małe niemieckie miasteczko Werther. August Storck zakłada Parową Fabrykę Słodyczy Werther. Zatrudnia w niej cukiernika Gustava Nebela, który później zostaje uznany za ojca przepysznych słodkości. Stworzył on recepturę nadzwyczajnych cukierków, łącząc w niej prawdziwe masło ze świeżą śmietanką, dzięki czemu uzyskał wyjątkowy podwójnie śmietankowy smak. Cukierki te nazwano Werther's Original, aby podkreślić miejsce z którego pochodzą oraz ich oryginalność.
Przysmaki te stworzone z miłością i poświęceniem przez lata skradły serca wielu ludziom w ponad 80 krajach na całym świecie. Firma z niewielkiej manufaktury, z biegiem czasu powiększała się tworząc wielką międzynarodową firmę. Przemiany te nie miały jednak wpływu na smak cukierków. Firma trwa przy niezmienionej recepturze, dzięki czemu sięgając po cukierki Werther's Original możemy w jedną sekundę wrócić do tego wyjątkowego, słodkiego, delikatnego dobrze zapamiętanego z dzieciństwa smaku.
Pozostałe wpisy w ramach kampanii Werther's Original:
Wpis dzięki współpracy z Werther's Original i Rekomenduj.to
Pozostałe wpisy w ramach kampanii Werther's Original:


Te cukierki to bez wątpienia mój smak dzieciństwa, fajnie, ze są jeszcze dostępne na rynku, dlatego często po nie sięgam, bo nie wiem jak można ich nie lubić :P
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, Juliet Monroe KLIK :))
uwielbiałam je w dzieciństwie :)
OdpowiedzUsuńPorcelainDesire
uwielbiam te słodkości z czasów dzieciństwa
OdpowiedzUsuńUwielbiam te cukierki.
OdpowiedzUsuńTo smak mojego dzieciństwa:)
Pozdrawiam Zocha
http://www.zocha-fashion.pl/
Hej, znam i lubie te cukierki, kojarza mi się z dzieciństwem. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na www.lap-stajla.blogspot.com
OdpowiedzUsuń