Ochrona i pielęgnacja w jednym

21:03


Słyszeliście o najnowszym antyperspirancie Nivea Protect&Care? Ci którzy śledzą nasz fan page wiedzą, że otrzymaliśmy go do testów jako ambasadorzy Klubu Ekspertek ofeminin.pl. Zanim jednak wypróbuję jego możliwości chciałabym go Wam przedstawić.


Nie znam osoby, która choć raz w życiu nie korzystała z kultowego kremu Nivea. Ja tego kremu używam od wielu lat. Jego skład jest tak opracowany, że nie podrażnia mojej delikatnej, wrażliwej na różne kosmetyki skóry. Pielęgnuje ją bardzo dokładnie, jego wszechstronne zastosowanie sprawia, że zawsze znajduje swoje miejsce w mojej szufladzie z kosmetykami. Ma bardzo przyjemny, ale jednocześnie neutralny zapach, który wprost uwielbiam. 


Dlaczego w ogóle wspominam o kremie, skoro miałam mówić o antyperspirancie? Bo właśnie na bazie tego jak mniemam wszystkim znanego kremu powstał Nivea Protect&Care. Zawiera on składniki pielęgnacyjne kremu oraz jego cudny zapach. Jak tylko się o tym dowiedziałam, od razu wiedziałam, że będę chciała go wypróbować, a dodatkowe zapewnienia o 48 h ochronie i braku alkoholu w jego składzie tym bardziej wzbudziły moje zainteresowanie tym produktem.

Jestem bardzo ciekawa skuteczności Nivea Protect&Care. Przez najbliższe dni postaram się przetestować go wszerz i wzdłuż, po czy napiszę Wam bardzo skrupulatnie jakie są moje wrażenia. Póki co odsyłam Was do opinii innych testerek Klubu Ekspertek ofeminin.pl - na stronę z opiniami przeniesiecie się naciskając tutaj.


Wpis dzięki współpracy z Klub Ekspertek ofeminin.pl

Pictures by Me

Podobne posty

3 komentarze

 1. Trzymam kciuki, aby się sprawdził! ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krem NIVEA towarzyszy mi od lat Dziecięcych aż po teraz.
  Uwielbiam tę markę.
  Na co dzień używam kremu do twarzy. Ewentualnie jeszcze kremu Bambino.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten krem kojarzy mi się z dzieciństwem :)

  www.milordka.pl

  OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)