Spectre

19:37Wczorajszy wieczór mieliśmy już zaplanowany od dawna. Mały u dziadków, a rodzice w kinie. Bilety na film na naszą skrzynkę pocztową trafiły już nawet nie pamiętam kiedy. Chyba po raz pierwszy skorzystaliśmy z przedsprzedaży. Zależało nam na dobrych miejscach w premierowy weekend. Pewnie domyślasz się jaki film mieliśmy okazję obejrzeć. Mała podpowiedź - ośmiornica złapała nas w swoje szpony na dwie i pół godziny. Tak, mowa o Spectre, kolejnej części przygód agenta 007 Jamesa Bonda.
Byliśmy, zobaczyliśmy i się trochę zawiedliśmy. Co prawda, nie żałujemy tego, że mieliśmy szanse zobaczyć kolejny raz przygody Bonda na dużym ekranie, jednak liczyliśmy na coś więcej. Czujemy niedosyt i swego rodzaju rozczarowanie. Niby przeznaczono na ten film największy budżet, ale gdzie te wszystkie pieniądze trafiły? Czy na prawdę, 3 zawalenia budynków tyle kosztują? A może ekstremalne akrobacje helikopterowe? Już wiem, to na 100% przez to auto dla agenta 009 ;) które koniec końców wylądowało, eee nie powiem, musisz to zobaczyć. A może wymagania Pani Bellucci były tak wysokie, że mimo parominutowej obecności na ekranie jej gaża wywindowała wydatki do takiego poziomu. No dobra, wychodzimy już z kieszeni producentów.


Nie do końca chcemy zdradzać o czym była ta część, bo nie chcemy nikomu zabierać przyjemności oglądania filmu, na który mimo wszystko uważamy, że warto iść. Jest w nim poruszonych kilka kwestii politycznych, które są bardzo aktualne, pojawia się walka z demonami z przeszłości, pokazane jest jak tak naprawdę z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, na koniec główny bohater staje przed ważną decyzją, która może mieć duży wpływ na jego przyszłość.

Teraz pozostawiamy Cię ze zwiastunem, który może trochę bardziej skusi Cię do odwiedzenia kina niż my to zrobiliśmy.


A może kolejna przygoda z Bondem też już za Tobą? Chętnie poznamy Twoje wrażenia.

Podobne posty

2 komentarze

  1. chyba czas wybrać się do kina ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio coś trudno dostać bilety. W ogóle masz bardzo ładną i dziewczęcą sukienkę:-)

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)