Wypad rocznicowy z dziadkami

09:40


Tyle się u nas ostatnio dzieje, że nie wiem od czego zacząć. Cały zeszły tydzień spędziliśmy z dziadkami nad morzem. Zrobiliśmy sobie wypad rocznicowy w takim samym składzie jak poprzednio, tyle że jeden, najważniejszy obecnie uczestnik już nie jest w brzuszku tak jak rok temu. Pogoda była w kratkę, raz słońce, raz deszcz, na szczęście z przewagą tych słonecznych dni idealnych na spacery, choć i plażowanie zaliczyliśmy. 


Najlepiej wypoczął chyba mały, bo pozostała trójka tj. dziadkowie i ja, ciągle na zmianę pilnowaliśmy, żeby nasz mały urwis czegoś nie nabroił. Kubusia obecnie wszędzie jest pełno, raczkowanie opanował do perfekcji, teraz ciągle chce stawać i ... chodzić. Oczywiście sam nie potrafi, bo przeca jeszcze za mały, ale cwaniak wie że przy pomocy dorosłych już daje sobie radę, dlatego ciągle zaczepia a to dziadka, a to babcie, mnie oczywiście też, wspina się na nas i błagalnym wzrokiem prosi żeby mu pomóc, a jaka jest awantura jak nie chcemy. 


Mimo codziennego aerobiku przy moim synulku, moja waga poszybowała w górę, ale to normalne przy wyjazdach z moimi rodzicami. Kawki, deserki lodowe, gofry, to codzienność. Oprócz tego pyszne obiadki, codziennie w innym miejscu. Aaa i bym zapomniała, ziemniaczki na patyku, mmmm, aż mi ślinka poleciała. Już z tyłu głowy słyszę ten gromki śmiech ... Taka chudzina, a narzeka że przytyła. Od razu wyjaśniam, ja nie narzekam, ja stwierdzam fakty, a są one takie, że mój brzuszek nie jest taki ładniusi, płaski jak kiedyś. Dlatego postanowienie mam takie, po urodzinach biorę się za siebie. Hihi, daję sobie jeszcze 2 tygodnie laby, chrzciny na których będzie mniami jedzonko, potem impreza urodzinowa znając życie razy dwa, bo pewnie romantyczna kolacja z mężulkiem i rodzinne spotkanie, a potem nie ma zmiłuj. 

Podobne posty

3 komentarze

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)