Peter Pan on Ice

13:42


Odkąd Kubuś pojawił się na świecie staramy się sprawiać mu przyjemności, zarówno te mniejsze jak i większe. Tym razem padło na coś co możemy wrzucić do puli większych atrakcji. 


W zeszły weekend przeglądając stronkę jednego z portali zakupów grupowych natknęłam się na propozycję biletów na bajkowe widowisko z serii Disney on Ice. Oczy od razu mi się zaświeciły , a na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Oczywiście od razu zostało to zauważone przez mojego mężulka, więc czym prędzej pokazałam mu co fajnego znalazłam. Niewiele myśląc zarezerwowaliśmy dla naszej małej rodzinki 3 bilety na przedstawienie "Peter Pan on Ice", które odbędzie się w Azory Arena. Jak to dobrze, że w końcu po kilkudziesięciu latach powstał w Szczecinie obiekt, gdzie mogą być organizowane różne fajne wydarzenia.


Po dokonaniu zakupu na głównej stronie, przeszliśmy na stronę stricte przeznaczoną do rezerwacji biletów. Nie obyło się bez problemów. Rezerwacja konkretnych miejsc zajęła nam trochę czasu, ze względu na wyskakujące błędy. Jednak mimo drobnych perturbacji udało się. 


Wystarczyło tylko wydrukować bilety i ... No właśnie, co dalej. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość, bo czeka nas kilka miesięcy oczekiwania na widowisko na lodzie. Przedstawienie odbędzie się 8 grudnia i  tak naprawdę, będzie to dla Kubusia prezent na mikołaja. 

Podobne posty

1 komentarze

  1. Moze wlasnie, akurat na Mikolajki bedzie, ale na pewno niezapomniane widowisko ;-) pozdrawiam, zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)