Magiczny Świat Balonów

20:27Uwaga, uwaga, ważny komunikat!!! Już za dwa dni jeden z ważniejszych dni w roku każdego malucha, rodzice którym umknęła ta data pomyślcie o zorganizowaniu fajnych atrakcji z okazji dnia dziecka. 

My świętowanie zaczęliśmy od dziś. Zabraliśmy naszego brzdąca do jednej ze szczecińskich galerii handlowych na balonowe show podczas którego iluzjonista tworzył gigantyczne stwory z balonów, a później sam zniknął w olbrzymim balonie. Śmiechu było co nie miara, Kubulkowi bardzo podobał się pokaz, cieszył się, klaskał w rączki, aż miło było patrzeć jak niewiele trzeba, żeby sprawić radochę naszej pociesze. 


To nie koniec atrakcji, każde dziecko otrzymało balonową zabawkę wykonaną zgodnie z życzeniem. Co prawda nasz maluszek jeszcze nie umie mówić, ale rodzice wiedzą co Kubulek lubi najbardziej. Tatuś stanął dzielnie z brzdącem na rękach w kolejce, odstał godzinę, żeby w końcu poprosić o cudeńko z Mickey Mouse. 


Mały jak tylko zobaczył co zostało stworzone specjalnie z myślą o nim od razu dorwał się do balonowej kompozycji i non stop by się nią bawił. 

Wszystkich zainteresowanych taką atrakcją zachęcam do odwiedzenia Galerii Kaskada, gdzie również w dniu jutrzejszym będzie można obejrzeć show i otrzymać balonik. 

Podobne posty

4 komentarze

  1. Takiemu maluszkowi to dobrze! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny balonik, mój synuś uwielbia takie dekoracje. Na urodziny Tomeczka zamówiłam już balony urodzinowe z helem w kształcie cyfr, jestem przekonana o tym, że dekoracja ta świetnie będzie prezentować się na zdjęciach. Nie ukrywam, że rozważam również wynajęcie klauna, który na życzenie dzieci będzie formował z balonów różne kształty.

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)