Skyfall

21:20

źródło: www.hdfreewallpapers.com
Przedwczoraj w końcu znalazłam trochę wolnego czasu na chwilę relaksu. Jak już kiedyś wspominałam uwielbiam oglądać filmy na dużym ekranie. Atmosfera, która jest w kinie ma to coś w sobie, sprawia że zanurzam się w filmie i przeżywam sceny jakbym sama w nich uczestniczyła.


Film, który miałam okazję zobaczyć to oczywiście kolejna część z filmów o agencie 007. Wiem, wiem, zaraz pewnie pojawią się pytania, czemu tak późno, toż to już półtora tygodnia od premiery, ale złożyło się na to kilka różnych okoliczności. Najważniejsze, że w końcu się udało.
Skyfall, taki właśnie tytuł nosi ta część historii Jamesa Bonda. Różni sie od wcześniejszych filmów serii, jest w nim nieco mniej akcji i wg mnie jest bardziej sentymentalny. Po jego obejrzeniu odnoszę wrażenie, że będziemy musieli powoli żegnać się z moim ulubionym bohaterem. Jak zwykle dzieki Jamesowi mogliśmy zobaczyć kilka zakątków świata, bardzo różnorodnych, zaczynając od Turcji, przez Londyn, Singapur, kończąc na Szkocji. Londyn uwielbiam od mojej zeszłorocznej wycieczki i już nie mogę się doczekać kiedy znów go odwiedzę. Mmm Oxford Street, Harrods, ... Dobrze, dobrze, rozmarzyłam się. Z nowych jeszcze przeze mnie nie odwiedzanych miejsc wrażenie na mnie zrobił Singapur. Feeria kolorów, nowoczesność, zgiełk metropolii, i chyba to co najważniejsze ten azjatycki klimat, który fascynuje mnie od lat. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi odwiedzić to miejsce. Nie mniejsze wrażenie na mnie zrobiła Szkocja, choć w tym wypadku pojawiła się chwila refleksji, Myślę, że wpływ na to miały sceny, które toczyły się w tytułowej posiadłości Skyfall mieszczącej się właśnie tam.
Czy warto obejrzeć ten film? Bez dwóch zdań. To nowa era Bonda. Mam wrażenie, że zatoczyliśmy koło i filmem tym wracamy do korzeni.

źródło: www.youtube.pl

Podobne posty

1 komentarze

  1. DOKŁADNIE jest tak jak napisałaś. To NOWA ERA Bonda. Nowy Bond wnosi świeżość, człowieczeństwo. Naprawdę obejrzałam z zaciekawieniem.

    OdpowiedzUsuń

Cieszymy się z Twoich odwiedzin w naszym małym wirtualnym świecie.
Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to co w nim znalazłeś.
Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod postem.
Każda wypowiedź jest dla nas bardzo cenna.
Życzymy Ci udanego dnia pełnego uśmiechu :)